Lot 154
Edgard Tytgat (Belgisch, 1879-1957)

Het orkest

gesigneerd met potlood 'Edgard Tytgat' (rechtsonder), genummerd '182/225' (linksonder), gesigneerd en gedateerd 'Edgard Tytgat / 1933' (in de druk, linksonder)

litho, 29x37 cm (met lijst: 54x69 cm)

Conditie: papier vergeeld, vouwlijn zichtbaar (middenonder) verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120