Lot 6
Chris van der Windt (1877-1952)

Lenteboeket

gesigneerd 'C. vd Windt.' (linksonder)

aquarel, 34,5x45 cm (met lijst: 51x59 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700