Lot 127
Jan van Herwijnen (1889-1965)

Boeket in gemberpot

gesigneerd 'van Herwijnen' (middenonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 45x50 cm

€ 300,00
€ 400,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260