Lot 153
Edgard Tytgat (Belgisch, 1879-1957) (3x)

Le petit cimetière ; La chapelle de Notre Dame de Bonne Odeur ; Conversation au clair de lune

alle gesigneerd met potlood 'Edgar Tytgat' (rechtsonder) en alle genummerd (linksonder)

alle kleurenets, alle 10x10 cm (met lijst: 62x28 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180