Lot 158
Coba Ritsema (1876-1961)

Meisje en haar pop

gesigneerd 'Coba Ritsema' (linksonder)

potlood op papier, 25x11 cm (met lijst: 55x40 cm)

Conditie: papier vergeeld, lichte onvolkomenheden, een eventuele restauratie (linksboven)

Herkomst:

-Kunsthandel Jan Dekker, Bussum.

€ 100,00
€ 200,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70