Lot 5
Beschikbaar in aftersales
Chris van der Windt (1877-1952)

Chrysanthemums

gesigneerd 'C. vd Windt' (rechtsonder); gedateerd 'Nov '96' (op de achterzijde)

aquarel, 46x36 cm (met lijst: 61x51 cm)

Conditie: papier vergeeld en verkleurd, enkele kreukels, verder goed

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300