Lot 7
Tjitske Geertruida Maria van Hettinga Tromp (1872-1962)

Stilleven met theepot en bokkenpootjes

gemonogrammerd en gesigneerd '1951' (rechtsonder)

olieverf op doek, 28x36 cm (met lijst: 43x50 cm)

Herkomst: -Kunsthandel G.J. Nieuwenhuizen Segaar, Den Haag.

Conditie: vernis iets vergeeld, iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240