Lot 3
Sientje Mesdag-van Houten (1834-1909)

Boeket van tulpen

gesigneerd met initialen 'S.M.vH' (rechtsonder); gedateerd '24 Oct 1901' (linksonder)

aquarel, 31x22 cm (met lijst: 50x41 cm)

€ 250,00
€ 350,00
€ 1.200,00

Hamerprijs: € 1.200