Lot 191
Arend Jan van Driesten (1878-1969)

Boerderij bij het water in Leiden

gesigneerd 'AJ van Driesten' (rechtsonder); gesigneerd en geannoteerd 'A.J. van Driesten/Leiden' (op de achterzijde)

potlood en aquarel op papier, 23x30,5 cm (met lijst: 37x44 cm)

Conditie: papier vergeeld, verder in goede staat.

€ 200,00
€ 400,00

Startbod: € 200