Lot 169
Willem Roelofs (1822-1897)

Boerderij bij Veenendaal

gesigneerd 'W. Roelofs' (linksonder); geannoteerd en gedateerd 'bij Veenendaal, / aug. 57' (rechtsonder)

potlood op papier, 12x20 cm (met lijst: 27x34 cm)

Conditie: foxing, papier gebobbeld, enkele kreukels, verder goed

€ 100,00
€ 150,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90