Lot 1
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946)

Riviergezicht met zeilschepen

gesigneerd en gedateerd 'C. Vreedenburgh. 1911.' (linksonder)

aquarel, 9x14 cm (met lijst: 25x29 cm)

Conditie: papier iets vergeeld, aantasting van het papier (hoek rechtsonder), verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700