Lot 4
Willem Elisa Roelofs (1874-1940)

Stilleven met vaas en schotel

gesigneerd en gedateerd 'Willem E: Roelofs. Jr/1902' (rechtsonder)

aquarel, 25x20,5 cm (met lijst: 37x32 cm)

€ 250,00
€ 350,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200