Lot 2
Willy Martens (1856-1927)

Boerin in een moestuin op een zonnige dag

gesigneerd 'Willy Martens.' (rechtsonder)

aquarel, 18,5x13,5 cm (met lijst: 37x30 cm)

Conditie: papier iets gebobbeld, verder goed

€ 400,00
€ 600,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260