Lot 167
Paul Joseph Constantin Gabriël (1928-1903)

Haven

gesigneerd 'Gabriel' (rechtsonder)

potlood op papier, 10x24 cm (met lijst: 22x36 cm)

Herkomst:

-Kunsthandel, E.J. van Wisselingh & Co., Naarden, nr. T 4552*.

€ 150,00
€ 200,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325