Lot 188
Nicolaas Bastert (1854-1939)

Polderlandschap met molen

gesigneerd 'Bastert' (linksonder)

olieverf op paneel, 23,5x30 cm (met lijst: 42x48 cm)

Conditie: goed.

€ 300,00
€ 500,00
€ 325,00

Hamerprijs: € 325