Lot 88
Martinus van Regteren Altena (1866-1908)

Zittend knaapje tegen rieten korf

olieverf op doek, 70x50 cm (met lijst: 79x60 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, stukjes verfverlies, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180