Lot 35
Marie van Regteren Altena (1868-1958)

Regenton in een tuinhoekje

niet gesigneerd

olieverf op doek, 31x40 cm (met lijst: 34x47 cm)

Conditie: vernis vergeeld, verder goed

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80