Lot 25
Marie van Regteren Altena (1868-1958)

Figuren en paardenkoetsjes op de Markt voor het Belfort van Brugge

gemonogrammeerd 'M.E.vRA.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 49x65 cm (met lijst: 60x77 cm)

Conditie: stof, enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300