Lot 354
Marie van Regteren Altena (1868-1958)

Witte en rode rozen in glazen vaas

gesigneerd met initialen 'MEvRA' (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 52x63 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doek gebobbeld, stukjes verfverlies, craquelé, krassen, vernis vergeeld

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160