Lot 32
Jan Harm Weijns (1864-1945)

Gezicht op Café 't Bonte Paard in Laren met de Johanneskerk in de achtergrond

gesigneerd 'JH Weijns.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 101x60,5 cm (met lijst: 111x71 cm)

Conditie: vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé, doek gebobbeld, restauratiepatch

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400