Lot 131
Willem Elisa Roelofs (1874-1940)

Stilleven met boeket en beeldjes op een tafel

gesigneerd 'Willem E Roelofs Jr' (linksonder)

olieverf op paneel, 9x7 cm (met lijst: 17x15 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 200