Lot 9
Beschikbaar in aftersales
Adolf le Comte (1850-1921)

Bootje op een Delftse gracht bij zonsondergang

gesigneerd 'A Le Comte' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 17x25 cm (met lijst: 30x38 cm)

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500