Lot 149
Hongaars School/Omgeving van Philip Alexius de László (20ste eeuw)

Damesportret in rode jurk

onduidelijk gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x49 cm (met lijst: 70x59 cm)

Conditie: restauratie, scheuren, craquelé, vernis vergeeld

€ 400,00
€ 600,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350