Lot 387
Willem Cornelis Rip (1856-1922)

Polderlandschap met molens

gesigneerd 'Willem. Rip' (rechtsonder)

aquarel op papier, 29x40 cm (met lijst: 39x49 cm)

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400