Lot 333
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Maarten Kemper (1944-1982)

Strandgezicht

gesigneerd en gedateerd 'Maarten.Kemper 67' (linksonder)

aquarel, 55x74 cm (met lijst: 80x98 cm)

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200