Lot 313
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
M.Vermeulen (circa 1900)

Zonnige dag op het platteland

gesigneerd 'M. Vermeulen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 61x81 cm (met lijst: 81x101 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200