Lot 2511
Collector's choice: European Interiors & Asian Arts | 28 June - 12 July
Een Chinees porseleinen dekseldoos met figuren

waarschijnlijk 20ste eeuw, China

Blauw wit gedecoreerd in Ming stijl. de binnenzijde met vreemd ruw glazuur. Niet gemerkt.

14 x 14 cm en 9 cm hoog

Goede conditie. Geen beschadigingen of restauratie.

€ 300,00
€ 500,00

Startbod: € 300