Lot 314
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Constant Artz (1870-1951)

Eendenfamilie in het water

gesigneerd 'Constant Artz' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 50x40 cm (met lijst: 74x64 cm)

€ 600,00
€ 900,00
€ 850,00

Hamerprijs: € 850