Lot 155
Ferdinand Erfmann (1901-1968)

'2 Osmanis 2 Parterre Act' / Two acrobats

aquarel, viltstift en inkt op ansichtkaart (van de Vereniging van Nederlandse Beeldende Kunstenaars ‘De Brug’), 14,5x10 cm (met lijst: 25x20 cm)

Uitgevoerd omstreeks 1954.

Herkomst:

  • Met Galerie Mokum, Amsterdam.

Conditie: lichte foxing, papier iets vergeeld, enkele kreukels zichtbaar, verder goed

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500