Lot 251
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Félix Hippolyte Lanoüe (Frans, 1812-1872)

Landschap met bosvijver

gesigneerd 'H. Lanoüe' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 30x46 cm (met lijst: 56x72 cm)

Provenance: -Veiling, Sotheby's, Amsterdam, 21 november 1988, lot 25.

Conditie: vergeeld, oppervlaktevuil, een stukje verfverlies

€ 300,00
€ 400,00
€ 280,00

Hamerprijs: € 280