Lot 364
Sam Schellink (1876-1958)

Een geelkuifkaketoe omringd door bloemen

gesigneerd en gedateerd 'Sam Schellink./1927-' (rechtsonder)

aquarel op papier, 60x43 cm (met lijst: 90x74 cm)

Conditie: lichte foxing, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800