Lot 48
Omgeving van Willem Roelofs (19de eeuw)

Een landschap met vissers aan de waterkant

draagt naam en datering 'W. Roelofs / 76' (linksonder)

olieverf op doek, 32x45 cm (met lijst: 53x67 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, vernis vergeeld

€ 400,00
€ 600,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240