Lot 332
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
William Jelley (Belgisch, 1856-1932)

Huis bij een dorpskerk

gesigneerd 'W Jelley' (rechtsonder)

olieverf op doek, 31x38,5 cm (met lijst 43,5x51,5 cm)

Conditie: Bedoekt.

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200