Lot 203
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Waalko Jans Dingemans (I) (1873-1925)

Hollands grachtgezicht

gesigneerd 'WJDingemans' (linksonder)

olieverf op doek, 59x82 cm (met lijst: 72x95 cm)

Conditie: stukjes verfverlies, vernis vergeeld, oppervlaktevuil, craquelé

€ 400,00
€ 600,00
€ 300,00

Hamerprijs: € 300