Lot 6
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Pieter Cornelis Dommersen (1834-1912)

Zeilschepen aan de oever van de Zuiderzee

gesigneerd 'Christian Dommelshuizen' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20x25 cm (met lijst: 34x40 cm)

Conditie: vergeelde vernis, verder in goede staat

€ 500,00
€ 700,00
€ 950,00

Hamerprijs: € 950