Lot 179
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Johannes Matthijs Lion (1856-1899)

Zeilboot bij Texel

gesigneerd 'JMLion.' (linksonder)

olieverf op doek, 90x73 cm (met lijst: 122x105 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, een gaatje (rechtsboven), een mini stukje verfverlies

€ 200,00
€ 300,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160