Lot 174
Albertus Brondgeest (1786-1849)

Een boslandschap

gesigneerd en gedateerd 'A Brondgeest./1821.' (rechtsonder)

potlood en gewassen inkt op papier, 33x43 cm

Herkomst: -Collectie van kunsthistoricus Prof. Dr. Albert Blankert, Den Haag.

€ 600,00
€ 800,00

Startbod: € 600