Lot 204
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)

Bloemenmarkt bij de Munt in Amsterdam

gesigneerd 'Jan. Knikker. Jr.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 35x45 cm (met lijst: 52x62 cm)

Conditie: craquelé, vernis vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260