Lot 316
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Arnold Marc Gorter (1866-1933)

Bosbeek

gesigneerd 'AM Gorter' (rechtsonder)

olieverf op doek, 49x37 cm (met lijst: 65x53 cm)

€ 600,00
€ 900,00
€ 1.700,00

Hamerprijs: € 1.700