Lot 202
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Daniel Mühlhaus (1907-1981)

De Bouquinistes aan de Quai des Grands Augustins in Parijs

gesigneerd en geannoteerd 'D. Mühlhaus - Paris' (rechtsonder)

olieverf op doek, 60x80 cm (met lijst: 78x98 cm)

Herkomst:

-Kunsthandel Gebroeders Koch, Rotterdam, Lijnbaan 78, circa 1953 - 2003.

Conditie: craquelé, verder goed

€ 1.200,00
€ 1.600,00

Startbod: € 1.200