Lot 192
Edmond Marie Petitjean (Frans, 1844-1925)

Activiteit langs het water

gesigneerd 'E Petitjean' (linksonder)

olieverf op board, 20,5x29,5 cm (met lijst: 39,5x48 cm)

Conditie: vernis een beetje vergeeld, verder in goede staat.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700