Lot 31
Februari veiling 2015
Johannes Gijsbert Vogel (1828-1915)

Vissersfamilie in een duinpan

linksonder get. en gedateerd 1911

olieverf op doek, 41x66 cm

€ 400,00
€ 600,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475