Lot 7
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Willem Hendrik Eickelberg (1845-1920)

Schaatsers op het ijs bij een boerderij

gesigneerd 'W.H. Eickelberg' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 22,5x32 cm (met lijst: 36x46 cm)

Conditie: inschildering linksboven in de lucht, voorts in goede staat.

€ 700,00
€ 900,00

Startbod: € 700