Lot 39
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Toegeschreven aan Gerrit de Wet (17de eeuw)

Koning Salomon ontvangt de Koningin van Sheba

olieverf op doek, 79x99 cm (met lijst: 102x123 cm)

Conditie: bedoekt, restauratie, craquelé, retouches, vernis vergeeld, oppervlaktevuil

€ 2.500,00
€ 3.500,00
€ 3.600,00

Hamerprijs: € 3.600