Lot 64
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Pieter Willem van Baarsel (1879-1949)

Plantje in bloempot

gesigneerd en gedateerd 'P.W. v Baarsel / '15 ' (rechtsonder)

olieverf op board, 33x24 cm (met lijst: 37,5x28,5 cm)

Conditie: goed, iets oppervlaktevuil en stof.

€ 300,00
€ 400,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180