Lot 139
Sierk Schröder (1903-2002)

Liggend naakt

tweemaal gesigneerd en gedateerd 'Sierk Schröder '82' (linksonder)

pastel op papier, 35x60 cm (met lijst: 72x95 cm)

€ 700,00
€ 1.000,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500