Lot 41
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Adolfo Dumini (Italiaans, 1863-?) (2x)

Rokend straatboefje; De jonge redacteur

gesigneerd 'A. Dumini' (rechtsonder); gesigneerd en geannoteerd 'A. Dumini/Firenze' (rechtsonder)

beide olieverf op doek, 40x30 cm (met lijst: 58x48 cm)

Conditie: vernis is een klein beetje vergeeld, verder in goede staat.

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350