Lot 25
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Herman Bogman (jr.) (1890-1975)

Gezicht op de Delftsche Poort in Rotterdam

gesigneerd 'H. Bogman Jr' (linksonder)

olieverf op doek, 40x50 cm (met lijst: 54x64 cm)

Conditie: iets oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00
€ 700,00

Hamerprijs: € 700