Lot 32
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Toegeschreven aan Balthasar Paul Ommeganck (Zuid-Nederlands, 1755-1826)

Geiten bij een rotslandschap

met annotatie 'B. P. Ommeganck' (op de achterzijde)

olieverf op paneel, zonder lijst, 27x22,5 cm

Conditie: iets oppervlaktevuil, craquelé, vernis iets vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200