Lot 20
Classical Paintings & Drawings | 8 - 22 February 2022
Marinus Johannes de Jongere (1912-1978)

Schepen en kranen in de Rotterdamse haven

gesigneerd 'M. de Jongere' (linksonder)

olieverf op doek, 60x100 cm (met lijst: 79x119 cm)

Conditie: goed, oppervlaktevuil en vergeelde vernis.

€ 800,00
€ 1.200,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100